Catering

Máte v plánu uspořádat firemní večírek či soukromou oslavu, party, svatební hostinu či jinou akci a potřebujete dodat veškeré pohoštění? Kvalitní občerstvení patří mezi nejdůležitější části každé oslavy, proto naše restaurace poskytuje veškeré služby týkající se právě cateringu na narozeniny i svatby.

Základna zajišťuje catering od plánování přes samotnou realizaci až po úklid. Žádné přání pro nás není překážkou.

firemní večírky a oslavy

Pokud stále tápete a hledáte to správné místo na zorganizování firemního večírku až pro 150 lidí neváhejte a obraťte se na Havlíčkovou restauraci. Nabízíme rezervaci celého prostoru restaurace a speciální menu dle vašeho výběru. Kvalitní pivo a jídlo je u nás jistotou stejně tak jako profesionální obsluha. Na Základně se lze dohodnout i na programu ať už preferujete živou hudbu, dj, nebo degustaci whiskey či vína. Nic není nemožné.

Máte-li zájem o catering nebo uspořádání oslavy, vyplňte prosím formulář na pravé straně.

Druhou možností pro ty, kteří online rezervace nemají v lásce je klasická rezervace přes telefon +420 777 757 884. Pokud nám zavoláte v pracovní době, proškolená obsluha s vámi vybere požadovaný termín a zařídí rezervaci za vás. Tato varianta je rychlejší a u naších zákazníků stále velmi oblíbená.

Poslední možností je přímá rezervace přes email info@svoi.cz. Zašlete nám čas a den, ve kterém máte o rezervaci zájem, a my ji obratem odbavíme a odpovíme vám, je-li uskutečnění možné. Pokud ne, vybereme společně jiný termín.