OBCHODNÍ PODMÍNKY Havlíčkovy restaurace

Předmět činnosti:

Předmětem činnosti je výroba a následný rozvoz pokrmů a potravinářského zboží do blízkého okolí dané provozovny. Restauraci Havlíčkova provozuje spol. NOVAPLACE s.r.o. IČO: 28868412 DIČ: CZ 28868412, se sídlem Praha 6, Šlikova 1229/46, PSČ 16900.

Otevírací doba a rozvoz :

Otevírací dobu Havlíčkovy restaurace najdete otevírací dobu  na hlavní stránce, která může být změněna. Telefonické a on-line objednávky se přijímají v otevírací době a to maximálně do 30 minut před stanoveným časem ukončení provozu. Havlíčkova restaurace si vyhrazuje právo stanovit minimální výši objednávky a právo nerozvážet do některých oblastí nad uvedenou oblast rozvozu.

Produkty:

Nabízené produkty nebo zboží mohou být dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa. Nápoje se rozváží pouze s hlavním jídlem. Alkoholické nápoje neprodáváme osobám mladším osmnácti let.

Akce, speciální nabídky, slevy:

Havlíčkova restaurace si vyhrazuje právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv akci, speciální nabídku nebo slevu a to bez možnosti jakékoliv finanční nebo jiné náhrady, zejména při objednání prostřednictvím smluvních partnerů.

Reklamace:

Havlíčkova restaurace doporučuje na místě zkontrolovat, jestli doručené zboží souhlasí s objednávkou. Pokud je cokoliv v nepořádku, je zapotřebí neprodleně zavolat na pobočku, kde byla objednávka uskutečněna. Pokud nebyly dodrženy obchodní podmínky naší firmy, či kvalita jídla, bude nabídnuta výměna za nový produkt, nebo patřičná sleva z příští objednávky. Nová objednávka bude dodána v co nejkratším termínu. Produkt lze reklamovat pouze v den, kdy byl zakoupený. Pokud netrváte na výměně za nový, bude Vám nabídnuta kompenzace v podobě věrnostních bodů ve výši pokažené objednávky na příští nákup. Reklamace prosím řešte ihned telefonicky, nebo na objednávkový email dané provozovny. Na centrální e-mail restauracehavlickova@seznam.cz můžete posílat vaše názory, nápady, nabídky spolupráce nebo žádosti o zaměstnání.

Ochrana osobních údajů :

Potvrzením a odesláním objednávky nebo sdělením při telefonické objednávce dáváte souhlas k dalšímu využití Vámi uvedených osobních údajů za účelem registrace v zákaznické databázi a zasíláním pravidelných newsletterů, nebo e-mailů s nabídkou aktuálních akcí a kampaní.

Z důvodů povinnosti evidence tržeb on- line, bychom Vám rádi představili znění zákona a s toho plynoucí naše povinnosti:
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“